Out of this World

Přidat hru do oblíbených

Sdílej hru
Pošli na email
URL hry (pošli odkaz na hru třeba přes ICQ, skype, e-mail, facebook, twitter nebo google+)

HTML hry (vlož na svůj web nebo blog odkaz s obrázkem a popiskem na tuto hru)

EMBED hry (vlož tuto hru přímo na svůj web)

Odesílání na email není a už nikdy nebude dostupné!
Vaše jménoVáš e-mail
E-mail kamaráda

Obrázek ze hry Out of this World Hra Out of this World je netradiční skákačka s velmi rozmanitými levely. Každý level je jiný a v každém na vás čeká úplně jiný úkol. Někdy bude lepší, když budete hrát hru ve dvou.

SPUŠTĚNO
6 250
STAŽENO
747
HODNOCENO
409
HRA V OBLÍBENÝCH
2
PUBLIKOVÁNO
15.10.2011
Komentáře
1
An[T]raxX [moderátor]
19:03 | 16.října 2011
+5
O co ve hře jde
V této krásné hře budete ovládat zamilovaný pár, kterému vesmír jejich lásku očividně nepřeje.Čeká na vás pár levlů, které jsou vypilované k dokonalosti.Budou vás napadat mimozemšťané a vy budete muset ochránit svou dívku pomocí svého deštníku (ano deštníku =] ).Ten vám bude sloužit ne jen jako zbraň ale také jako pomůcka k plachtění.Jindy zase budete ovládat létající talíř a sestřelovat dotěrné ufony.


Co se mi na hře líbí
Asi všechno.Hra je prostě krásná a nedá se "na ní nijak zlobit".Má překrásnou grafiku a ještě hezčí hudební doprovod.Už když jsem hru zapínal a viděl "Armor games" tak jsem si říkal paráda to bude lahůdka jako vždy.A měl jsem pravdu =) I když se ne jedná v jádru o bojovou hru, tak má bojový systém lepší než většina bojovek.I když se nejedná o leteckou hru, letoun se ovládá lépe než u většiny leteckých her.I když se nejedná o čistokrevnou skákačku, překážky jsou perfektně navržené.To vše je zabalené do krásné grafiky.

Hra rozhodně nemá vady

Mé pocity ze hry
Velice pozitivní.Do role dvou milenců, kteří musí vzdorovat všelijakým nástrahám jsem se opravdu vžil.Bylo mi líto panáčka když mu mimozemšťané unesli milou a měl jsem radost, když se znovu shledali. =) Prostě hoši z Armor games jsou mistři oboru.


Závěrem
Rozhodně všichni hrajte.Hra není moc dlouhá ale za to hrozně kvalitní.Pěkně vypadá, hezky se ovládá a stále na vás čeká něco nového..Nudit se zkrátka nebudete.

Palec nahoru a jde mezi oblíbené =)
Pokud chcete napsat komentář ke hře, musíte se přihlásit nebo zaregistrovat.
Redakce doporučuje